Rodzina 500+

dyżury

DYŻURY  - kuratorzy zawodowi  II Zespołu

 

Bieganowska Dorota , kurator specjalista

poniedziałek  – 9.00-14.00    środa  - 10.00- 15.00  dorota.bieganowska@zagan.sr.gov. pl   

pok.10, tel. ( 68) 458203 ,  504 307 592      

 

 Buchta-Słowińska Beata, kurator specjalista

           środa  10.00-15.00,  piątek-10.00-15.00    e-mail: b.slowinska@zagan.sr.gov.pl

             pok. 10, tel. (68) 4582603,              504 307 577

 

Kucner Monika,  st. kurator zawodowa

  wtorek  8.00-13.00,   czwartek   10.00-15.00 e-mail: m.kucner@zagan.sr.gov.pl

    pok.10, tel. (68) 4582603,                                504 307 751

 

Przyborowska Aleksandra,  kurator specjalista

        wtorek   8.00-13.00,  czwartek  10.00-15.00   e-mail: a.przyborowska@zagan.sr.gov.pl

             pok. 10,  tel. (68) 4582603,                        504 307 447

 

Sikora Edyta, kurator specjalista

      poniedziałek   10 .00-15.00,    środa  8.00-13.00 e-mail: e.sikora@zagan.sr.gov.pl 

            pok.10, tel. (68) 4582603,                             504 307 671

 

Szynder Aneta,  kurator specjalista

      wtorek  -- 10.00-15.00,    czwartek 8.00-13.00  e-mail: a.szynder@zagan.sr.gov.pl

             pok. 10,  tel. (68) 4582603 ,                         504 307 761

 

 DYŻURY  - kuratorzy zawodowi

 

Starosta Leszek,   kurator specjalista

    poniedziałek  8.00-13.00,    środa  10.00-15.00 e-mail: l.starosta@zagan.sr.gov.pl

            pok.11 tel. (68) 45826 02,                        784 546 106         

 

Kaszuba Roman,    kurator specjalista

 wtorek 10.00-15.00,       piątek 8.00-13.00  e-mail: r.kaszuba@zagan.sr.gov.pl

             pok.11, tel. (68) 45826 02,                          504 307 723   

 

 

Sobański Krzysztof, kurator specjalista, kierownik  II Zespołu

Godziny  przyjęć:

poniedziałek, środa,  piątek : 8:00 - 13:30 e-mail: krzysztof.sobanski@zagan.sr.gov.pl

 pok. 11                   tel. 68 458 26 02

  telefon służbowy – 506 422 135