Rodzina 500+

dyżury

KURATORZY ZAWODOWI POK. NR 8

 1. Ewa Janowska-Starosta, kurator specjalista

poniedziałki, czwartki: 8:00 – 13:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: ewa.janowska-starosta@zagan.sr.gov.pl

2. Beata Katarzyna Aleszczyk, kurator specjalista

wtorki, piątki: 8:00 – 13:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: beata.aleszczyk@zagan.sr.gov.pl

3. Monika Sawoch-Łabuda, kurator specjalista

poniedziałki, czwartki: 10:00 – 15:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: monika.sawoch-labuda@zagan.sr.gov.pl

4. Sławomir Cabaj, starszy kurator zawodowy

poniedziałki: 8:00 – 13:00, wtorki: 10:00 – 15:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: slawomir.cabaj@zagan.sr.gov.pl

5. Joanna Lesisz, kurator specjalista

środy: 10:00 – 15:00, czwartki: 8:00 – 13:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: joanna.lesisz@zagan.sr.gov.pl

6. Krzysztof Mirosław, kurator specjalista

wtorki, piątki: 10:00 – 15:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: krzysztof.miroslaw@zagan.sr.gov.pl

7. Izabela Kasperowicz, kurator specjalista

środy, piątki: 8:00 – 13:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: izabela.kasperowicz@zagan.sr.gov.pl

8. Alicja Depta, kurator specjalista

środy: 10:00 – 15:00

tel. 68 452 22 42, e-mail: alicja.depta@zagan.sr.gov.pl

poniedziałki: 8:00 – 13:00 dyżur w Urzędzie Miasta w Małomicach

 

KURATORZY ZAWODOWI POK. NR 9

 1. Renata Brożyna, starszy kurator zawodowy, Kierownik Zespołu

Godziny przyjęć interesantów:

wtorki, piątki: 10:00 – 15:00

tel. 68 459 47 43, e-mail: renata.brozyna@zagan.sr.gov.pl

2. Małgorzata Piwowar, kurator specjalista

wtorki, piątki: 8:00 – 13:00

tel. 68 459 47 43, e-mail: malgorzata.piwowar@zagan.sr.gov.pl

3. Alicja Przybylska-Mirosław, kurator specjalista

poniedziałki, czwartki: 10:00 – 15:00

tel. 68 459 47 43, e-mail: alicja.przybylska-miroslaw@zagan.sr.gov.pl

4. Marta Kubiak, kurator specjalista

wtorki, środy: 8:00 – 13:00

tel. 68 459 47 43, e-mail: marta.kubiak@zagan.sr.gov.pl