Rodzina 500+

dyżury

DYŻURY KURATORÓW I ZESPÓŁ

 

Aleszczyk Beata Katarzyna, kurator specjalista

wtorki, piątki: 8:00 – 13:00, pok. nr 8

tel. 68 452 22 42, kom. 504 307 546, e-mail: beata.aleszczyk@zagan.sr.gov.pl

 

Brożyna Renata, kurator specjalista, Kierownik Zespołu

wtorki, piątki: 10:00 – 15:00, pok. nr 9

tel. 68 459 47 43, kom. 504 307 907, e-mail: renata.brozyna@zagan.sr.gov.pl

 

Cabaj Sławomir, starszy kurator zawodowy

poniedziałki: 8:00 – 13:00, wtorki: 10:00 – 15:00, pok. nr 8

tel. 68 452 22 42, kom. 504 307 721, e-mail: slawomir.cabaj@zagan.sr.gov.pl

 

Depta Alicja, kurator specjalista

środy: 8:00 – 13:00, pok. nr 8

poniedziałki: 8:00 – 13:00 dyżur w Urzędzie Miasta w Małomicach

tel. 68 452 22 42, kom. 504 307 527, e-mail: alicja.depta@zagan.sr.gov.pl

 

Janowska-Starosta Ewa, kurator specjalista

poniedziałki, czwartki: 8:00 – 13:00, pok. nr 8

tel. 68 452 22 42, kom. 504 307 578, e-mail: ewa.janowska-starosta@zagan.sr.gov.pl

 

Kasperowicz Izabela, kurator specjalista

środy, piątki: 8:00 – 13:00, pok. nr 8

tel. 68 452 22 42, kom. 504 308 032, e-mail: izabela.kasperowicz@zagan.sr.gov.pl

 

Kubiak Marta, kurator specjalista

wtorki, środy: 8:00 – 13:00, pok. nr 9

tel. 68 459 47 43, kom. 504 307 829, e-mail: marta.kubiak@zagan.sr.gov.pl

 

Lesisz Joanna, kurator specjalista

środy, czwartki: 8:00 – 13:00, pok. nr 8

tel. 68 452 22 42, kom. 504 308 016, e-mail: joanna.lesisz@zagan.sr.gov.pl

 

Mirosław Krzysztof, kurator specjalista

wtorki, piątki: 10:00 – 15:00, pok. nr 8

tel. 68 452 22 42, kom. 504 307 493, e-mail: krzysztof.miroslaw@zagan.sr.gov.pl

 

Piwowar Małgorzata, kurator specjalista

wtorki, piątki: 8:00 – 13:00, pok. nr 9

tel. 68 459 47 43, kom. 504 307 533, e-mail: malgorzata.piwowar@zagan.sr.gov.pl

 

Przybylska-Mirosław Alicja, kurator specjalista

poniedziałki, czwartki: 10:00 – 15:00, pok. nr 9

tel. 68 459 47 43, kom. 504 307 696, e-mail: alicja.przybylska-miroslaw@zagan.sr.gov.pl

 

Sawoch-Łabuda Monika, kurator specjalista

poniedziałki, czwartki: 10:00 – 15:00, pok. nr 8

tel. 68 452 22 42, 506 954 674, e-mail: monika.sawoch-labuda@zagan.sr.gov.pl